top of page

Raindrop masáž

Raindrop technika je unikátní  relaxační technika, která kombinací esenciálních olejů s masáží vytváří skutečně nezapomenutelné zážitky a současně podporuje naše zdraví.

 

Využívá postupu kapání esenciálních olejů na záda a aplikaci do Vita Flex bodů na chodidlech. Díky tomu přináší uvolnění celého našeho těla a současně může podporovat fungování imunity. Je prožívána jako úleva, která přináší regeneraci přetížených svalů, kostí a kloubů. Pozvedává náladu a pomáhá relaxaci i soustředění. Tím vším podporuje přirozenou schopnost regenerace těla a jeho procesů a může být velmi hlubokým a velmi příjemným zážitkem. Využívá se také k léčbě při potížích, které nejsou přímo spojené s problémy zad, například při infekci dýchacích cest, zažívacích obtížích, hormonálních problémech nebo nedostatečné funkci jater.

Velmi zásadní vliv má vdechování esenciálních olejů během masáže. Čich je jediný z pěti smyslů, který je přímo spojen s limbickým lalokem mozku, v němž se nachází naše emocionální řídicí centrum. Aroma esenciálních olejů tak dokáže přímo ovlivnit to, jak se cítíme.

 

Věřím, že všichni, kdo zažijí Raindrop techniku, objeví nové přínosy této vysoce pozoruhodné aplikace esenciálních olejů na tělo.

Věděli jste, že lékaři i jednotlivci využívají léčivou sílu esenciálních olejů už po celá tisíciletí?

Nejstarší doložený záznam o esenciálních olejích je 6000 let starý, jejich použití je popsáno ve stovkách pasáží Bible, v egyptských hieroglyfech a v mnoha uznávaných lékařských spisech.

Sám otec západní medicíny Hippokrates doporučoval každodenní aromatické koupele pro zdraví těla i ducha. 

Jaké esenciální oleje jsou při této technice používány?

Oregano.jpg
Bazalka.jpg
Aroma siez.jpg
White angelica.jpg

VALOR

Podporuje duchovní soulad nezbytný pro celkové zdraví a pohodu. Pomáhá obnovit sebedůvěru. Vyrovnává energie v těle.

OREGÁNO

Oregáno se používalo již za dob starého řeckého lékaře Hippokratésa. Jeho vonné aroma může podporovat pocit bezpečí a jistoty.

TYMIÁN

Tymián má kořenitou, hřejivou bylinnou vůni, obsahuje vysoké procento thymolu, silného antioxidantu.

BAZALKA

Vdechování bazalky může osvěžit mysl a bojovat proti duševní únavě. Může okořenit nejen naše jídlo, ale i tělo.

CYPRIŠ

Botanický název cypřiše je odvozen z latinského "sempervivens" což znamená "žít navěky".

MAJORÁNKA

Schopnost majoránky podporovat uvolnění se často využívá u namožených svalů. Římané ji označovali jako "bylinu štěstí" Řěkové jako "radost hor".

LIBAVKA

Američtí indiáni žvýkali listy libavky, aby si zvýšili vytrvalost při běhu nebo těžké práci. Sladká mátová vůně libavky může zvyšovat smyslovou pozornost.

MÁTA

Její čisté, svěží, mentolové aroma může působit stimulačně na mysl a může podporovat trávení a schopnost správně uvažovat.

AROMA SIEZ

Velmi jemná směs, která může při masáži navodit pocit pohodlí. Pomáhá zmírnit životní potíže. 

WHITE ANGELICA

Silná energetická směs, která vás může obklopit pocitem bezpečí, zatímco její frekvence neutralizuje negativní energii. Lidé věří, že zvyšuje a posiluje auru.

bottom of page