top of page

Kolagen a peptidy

Pleť bez vrásek, ale i kvalitní vlasy a nehty, pružné šlachy, pevné kosti a ohebné klouby - to vše ZAŘÍDÍ KOLAGEN - látka, bez níž by náš organismus NEMOHL FUNGOVAT. Kolagen se často nazývá ELIXÍREM MLÁDÍ. Prostě vizuálně omlazuje nejen naši pleť, ale také naše orgány. Jakoby nám pomáhal zastavit stárnutí a záviselo na něm, jak budeme VYPADAT a jak KVALITNÍ ŽIVOT budeme ŽÍT

Když jste někomu přáli, ať se dožije stovky ve zdraví, přemýšleli jste, zda je dosažení tohoto krásného věku možné? Tuto otázku si současně klade mnoho vědců z celého světa a shodují se: je to stále pravděpodobnější!

Veškerá naděje spočívá v peptidech rybího kolagenu.
Vědecké studie dokazují, že po dvacátem roku života naše tělo zpomaluje tvorbu HGH (růstového hormonu) až o 14 % za deset let. Protože produkce proteinů je nezbytná pro fungování našich orgánů a celého těla, potřebujeme nástroj, který by stimuloval naše buňky k aktivitě v této oblasti - řešením jsou peptidy. Výzkumy, které vědci prováděli, dokazují, že pravidelné doplňování peptidů do organismu vede k:

- prodloužení života

- potlačení karcinogeneze

a významné zlepšení regenerace ledvin a vzhledu kůže.

PROČ UŽÍVÁM KOLAGEN S PEPTIDY? 

Protože mi není jedno, jak budu na starší kolena fungovat. I v 60 chci být v bezbolestném pohybu, zdokonalovat své asány, lézt po horách, jezdit na koni a stačit mladší generaci!

Rozhodla jsem se i v tomto věku ŽÍT NAPLNO SVŮJ POTENCIÁL, protože není nic krásnějšího, než svůj život PROŽÍT!

Také vnímáte, jak ten čas neskutečně letí? Mimo to mi samozřejmě není ukradený můj fyzický vzhled! Stav mé kůže, vlasů i nehtů!

Není lepší vypadat a cítit se o pár let lépe než naši vrstevníci ?!

Je pro vás důležité žít kvalitní život a cítit se dobře? Přejete si zastavit čas?

Řešíte aktuální problém spojený s nedostatkem kolagenu v těle?

Tedy věnujte pozornost článku o peptidech zde

nebo mě ohledně více informací kontaktujte.

Pro koho jsou PEPTIDY určeny

Pro náročné uživatele, kteří vnímají své tělo a uvědomují si důsledek jeho metabolických změn.

PROČ PEPTIDY Z RYBÍCH KŮŽÍ?

Právě v rybí kůži se nacházejí nejvyhledávanější a nejkvalitnější složky. Přípravky jsou vytvořeny na základě výtažků z kůží sladkovodních a mořských ryb žijících v mírném a teplém podnebí. Jsou to např. tolstolobik a amur, které patří k nejzdravějším druhům. Ta první se živí planktonem, druhá řasami. Tyto ryby mají vysoký obsah masa, mastných kyselin, ale také aminokyselin, peptidů, kolagenu a dalších proteinů. Při výrobě přípravků se používá také losos atlantický, který je neobyčejně bohatý na aminokyseliny a peptidy. Směs účinných látek z těchto ryb má ty nejlepší nutriční účinky, díky nimž jsou přípravky mimořádně účinné při podpoře celé řady regeneračních a hojivých procesů v těle.

Patentovaná metoda tzv. extrakce za studena do 16 stupňů se ukázala jako jedinečný způsob extrakce peptidů rybího kolagenu z rybích kůží při zachování jejich biologické aktivity, která je tak důležitá pro účinky peptidů na lidský organismus.

bottom of page